Dineke Dijk Architecten

Projecten

Door bouwen,verbouwen of interieurontwerp kunnen wij nieuwe ruimtes scheppen. Ruimtes waarin u woont, werkt of slaapt, ruimtes waarin u zich gelukkig voelt.

De vorm hiervan wordt bepaald door de locatie, de materialen, door u en door mij.

Een vrij kavel geeft de mogelijkheid te kiezen, waar wilt u de zon zien opkomen, met welk uitzicht en door welke kaders. Met welke materialen wilt u zich omhullen, hoe moet het voelen, wat maakt u blij en wat doet u het liefst. Zo zou ik graag uw ideale thuis vormgeven samen met u.

Bij een renovatie wil ik daarnaast ook de historische schoonheid van het bestaande laten zien, door zichtlijnen en de verbinding met het eigentijdse te zoeken.

Ook bij een interieurvraagstuk zoek ik niet-conventionele oplossingen om uw bestaande ruimte optimaal te gebruiken.

Om onze toekomst niet alleen mooier te maken maar ook schoner, geef ik er de voorkeur aan een duurzame installatie te integreren vanaf het schetsontwerp.

Elk ontwerpvraagstuk bestaat uit 3 stappen; het schetsontwerp, het voorlopig ontwerp en het definitief ontwerp. Naarmate de complexheid van uw vraag is er een bouwvergunning nodig alsook werktekeningen voor de bouwer. Maar bovenal bestaat het ontwerpproces uit keuzes maken, heel veel keuzes, waarin ik u graag wil begeleiden.

Neem contact met ons op

Diensten
  • renovatie
  • verbouwingen en nieuwbouw
  • Nieuwbouw
  • uitbouw
  • interieurontwerp
Servicegebieden
  • Amsterdam
  • The Hague
  • Rotterdam
  • Amstelveen
  • Antwerp
  • Nederland
Adres
Bloemgracht
1016KD Amsterdam
Nederland
+31-628679501 www.dinekedijk.nl